Proper strategy, like mama used to make... its loveable nature and repertoire of charming tricks absolutely wins the day.
Dragon-on-dragon warfare? It's what videogames were designed for.
Divinity: Dragon Commander is a gem.
Już w sprzedaży!
Przywódca
Tocz ogromne bitwy w czasie rzeczywistym, w trybie dla jednego lub wielu graczy.
Smok
Na życzenie zmieniaj się w smoka, by wesprzeć swoje oddziały w walce.
Strateg
Zaplanuj podboje na mapie świata, po której będziesz się przemieszczać w systemie turowym.
Władca
Daj się porwać niezwykle dynamicznej kampanii o rozbudowanej fabule w trybie jednoosobowym.
Prezentowany Aktualności
Zwiastun premierowy gry Divinity: Dragon Commander – premiera 6 sierpnia 2013. Tytuł dostępny jest na Steam, Gog.comCDP.pl lub bezpośrednio na Larian Vault
Divinity Dragon Commander to gra, w której konflikt toczony jest na wielu różnych płaszczyznach. Kluczem do sukcesu jest jednak nie tylko prężenie muskułów w czasie bitew i sprawne zarządzanie armią, ale też umiejętność opanowania najpotężniejszej z broni. DYPLOMACJI! Do Twojej dyspozycji oddanych będzie pięciu ambasadorów, z których każdy reprezentować będzie interesy swojej rasy oraz nacji. Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się odpowiedzieć na ich problemy i wnioski oraz jakie zbudujesz z nimi relacje. Pamiętaj, iż każda decyzja mieć będzie wpływ na losy Twojego imperium. Decyduj więc ostrożnie! Aby jeszcze lepiej przygotować się na nadejście gry, zapoznaj się z przygotowanym przez nas interaktywnym wideo, przybliżającym kulisy funkcjonowania polityki w Divinity Dragon Commander. Poznaj smak wielkiej dyplomacji i zobacz, jak podejmowane przez gracza decyzje wpływać będą na świat gry. Oraz jaki wpływ na funkcjonowanie Imperium ma wolna prasa… lub jej brak!
Larian Studios ogłasza dzisiaj Divinity Dragon Commander: Imperial Edition! Imperial Edition to specjalne kolekcjonerskie wydanie gry Divinity: Dragon Commander, dostępne za darmo dla osób, które zamówiły (zamówią) grę w przedsprzedaży(*) Imperial Edition to specjalne kolekcjonerskie wydanie gry Divinity: Dragon Commander, które zawiera: Wyjątkowy film o powstawaniu gry Dodatkową mapę w kampanii, na której smoki walczą o panowanie nad Ziemią Złotą skórkę dla twojego smoka cesarza Doskonale zremasterowaną muzykę autorstwa Kirilla Pokrovsky'ego Najściślej strzeżony sekret gry Dragon Commander: przegląd wszystkich wyborów i ich konsekwencji w grze (nie uwierzysz, nawet gdy zobaczysz) Natychmiastowy dostęp do wersji beta(**) Edycja Imperial Edition będzie dostępna w dniu premiery gry jako zawartość do pobrania, a osoby, które złożą zamówienie przed premierą, otrzymają kod produktu. Dzięki zakupowi w przedsprzedaży udostępniony także zostanie kod do wersji beta. Edycję Imperial Edition będzie można również pobrać po premierze, ale sprzedawana wtedy będzie jako oddzielny dodatek DLC. (*) Oferta jest obecnie dostępna na poniższych witrynach, a w najbliższych dniach zostanie rozszerzona. The Larian Vault Steam Amazon.de gog.com Wszyscy, którzy wsparli Dragon Commander na stronie Kickstarter (**) Z przyczyn technicznych dostęp do wersji beta nie będzie możliwy przy zakupie w przedsprzedaży za pośrednictwem gog.com. W ramach rekompensaty udostępnimy za darmo grę Divine Divinity osobom, które przed premierą złożą zamówienie na stronie gog.com. Nie wyklucza się to z ofertą gog.com dotyczącą ponadczasowej gry Masters of Magic przeznaczoną dla osób, które złożą zamówienie przedpremierowe na stronie gog.com
Aktualności
2013-08-07
Jesteś ciekaw, jakimi fantastycznymi rodzajami wojsk dowodzić będziesz mógł w Divinity Dragon Comander? Zaspokój więc swoją ciekawość już teraz! Zapoznaj się z dostępnymi na naszej stronie opisami jednostek poznaj ich charakterystyki oraz specjalne umiejętności.
2013-08-05
Nie zwlekaj ani chwili i zapoznaj się ze spektakularnym zwiastunem premierowym Divinity: Dragon Commander!
2013-07-09
Zobacz nasze interaktywne wideo, przybliżające kulisy funkcjonowania polityki w grze Divinity Dragon Commander. Czy wolność słowa oraz prasy może wpłynąć na losy imperium? Przekonaj się sam!

Czytaj dalej...

2013-07-01
Larian Studios ogłosiło dzisiaj Divinity Dragon Commander: Imperial Edition!

Przeczytaj o tym więcej here

2013-07-01
Nie wiesz, co myśleć o grze Divinity Dragon Commander? Niech ten zwiastun rozwieje twoje wątpliwości i porwie do walki!

Ekstra
Czym jest ​​Dragon Commander?
Zarejestruj przedmiot specjalny
Pomoc
Odkryj nowe technologie i magię
Tryby gry dla jednego i wielu graczy oraz tryb kooperacji
Sztuka dyplomacji
©2013 Larian Studios. Wszystkie prawa zastrzeżone. Divinity, Dragon Commander i Larian są zarejestrowanymi znakami towarowymi Larian Studios.
Zrzeczenie się odpowiedzialności | Skontaktuj się z nami